Nowoczesne urządzenia ułatwiają nam codzienny dostęp do informacji oraz pomagają w różnych czynnościach, także w czasie treningu, czy pracy. Niestety często są one narażona na różne uszkodzenia mechaniczne. W sytuacji, kiedy w urządzeniu uszkodzony zostanie wyświetlacz, niestety zwykle nie nadaje się ono do dalszego użytku i jeśli okres gwarancji już minął, należy dokonać naprawy w serwisie.

Warto wtedy znaleźć odpowiedni serwis iPhone, który zajmie się wymianą szybki.

  1. Ile może potrwać naprawa urządzenia?
  2. Wymiana szybki iPad
  3. Wymiana szybki Apple Watch

1. Ile może potrwać naprawa urządzenia?

Decydując się na taką usługę, realizowana jest ona stosunkowo szybko, bo zwykle wymiana ekranu lub szybki w zegarku trwa do pięciu dni roboczych. W przypadku, kiedy uszkodzony Appe Watch zostaje do serwisu wysłany, należy wziąć pod uwagę także czas wysyłki paczki, co przedłuża o kilka dni oczekiwanie na sprawny wyświetlacz.

Kiedy wymiana zbitej szybki zostanie zakończona, technicy w serwisie sprawdzają dokładnie czy w urządzeniu działa dotyk oraz wszystkie podstawowe funkcje, dzięki czemu do klienta trafia zupełnie sprawny sprzęt, jak prosto z salonu Apple.

W dzisiejszych czasach, kiedy kontakt z informacjami ze świata, a także często sama praca uzależniona jest od nowoczesnych rozwiązań technologii, solidny serwis, który jest w stanie przywrócić sprawność urządzenia w tak krótkim czasie, to prawdziwy ratunek. Markowe sprzęty Apple należą w końcu do jednych z najdroższych dostępnych na rynku i wymiana sprzętu na zupełnie nowy to często rzecz nieosiągalna dla większości osób. Natomiast korzystając z naprawy w serwisie można zaoszczędzić sporo gotówki, a także nerwów związanych z brakiem dostępu do dobra jakie daje nam technologia.

2. Wymiana szybki iPad

IPad to jedno z tych urządzeń, bez którego wiele osób pracujących zdalnie nie wyobraża sobie dzisiaj funkcjonowania. Jest to produkt niemalże flagowy, jeśli chodzi o technologie, które oferuje firma Apple. Niezawodny, niezwykle wydajny, wielozadaniowy, wygodny w obsłudze. Tych kilka określeń brzmi całkiem nieźle, a to tylko niektóre z atutów tego urządzenia. IPad łączy w sobie moc nowoczesnych komputerów z mobilnością tabletu. Wykorzystują go do pracy graficy komputerowi, designerzy, przedstawiciele handlowi, a także wiele innych osób na różnych stanowiskach. Pomimo tego, że jest dzisiaj powszechnie dostępny, kojarzy się z luksusem i nowoczesnością.

Niestety również iPady narażone są na uszkodzenia mechaniczne, a najczęstszym skutkiem jego upadku jest zbita szybka. Na szczęście w tym przypadku możliwa jest wymiana samej szybki bez naruszania oryginalnego ekranu urządzenia. Naprawę można zgłosić w internetowym serwisie pod linkiem https://repairlab.pl/blog/wymiana-zbitej-szybki-ipad-air/.

3. Wymiana szybki Apple Watch

Apple Watch to z kolei nowoczesne urządzenie, które może być używane przez dosłownie każdą osobę, niezależnie od wieku, czy zajmowanego stanowiska. Posiada on wiele praktycznych funkcji. Poza standardowymi, którymi są wskazywanie czasu oraz daty, Smartwach Apple pokazuje także różne parametry zdrowotne, umożliwia wykonywanie połączeń, wysyłanie SMS, a także wyświetla powiadomienia ze smartfona.

Podobnie jak w przypadku iPada, także kiedy uszkodzeniu ulegnie Apple Watch nie musimy kupować nowego urządzenia. Możliwa jest bowiem wymiana szybki Apple Watch w serwisie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie https://repairlab.pl/blog/wymiana-naprawa-szybki-apple-watch/.

Udostępnij

O autorze