Laptop 2 w 1 (laptop konwertowany lub hybrydowy) to dokładnie to, co sugeruje nazwa. Dwa urządzenia w jednym sprzęcie. Innymi słowy, kupujesz maszynę, która jest notebookiem, ale można go przekształcić w tablet. I oczywiście jest to główny powód zakupu takiego laptopa. Nie musisz kupować tych dwóch urządzeń osobno. Elegancka, kompaktowa obudowa oznacza też kompromisy w zakresie wydajności, przez brak miejsca na mocniejsze elementy. Idealnym kompromisem między wydajnością, mocą a wygodą, kompaktowym designem i autentyczną mobilnością jest seria Lenovo Yoga, wzbogacana regularnie o nowe produkty.

Lenovo Yoga – nowoczesny design, nowoczesne wnętrze

Urządzenia tej serii wyposażono w cenione przez użytkowników aluminiowe obudowy. Metalowe wykończenie oznacza trwałość i elegancki wygląd. Hybrydowy sprzęt został też zaprojektowany tak, by produkty z serii Lenovo Yoga były lekkie i smukłe, tak by mogły zapewniać prawdziwą mobilność.

Nie oznacza to jednak, że urządzenia te mają ubogie możliwości. W wielu produktach znajdziecie obracany soundbar z głośnikami Dolby Atmos® Speaker. Są to głośniki, które mieszczą się w zawiasie, a zapewniają wyraźny, donośny i realistyczny dźwięk, bez względu na to, czy korzystasz z ustawienia tabletu, czy kombajnu z klawiaturą. Rozwiązanie to generuje dźwięk trójwymiarowy, dzięki połączeniu dwóch głośników z przetwornikami niskotonowymi. Tłumi niepotrzebne hałasy, zapewniając głębokie, pełne doświadczenia audio.

Podstawowym elementem, przez który sprzęt kontaktuje się ze swoim użytkownikiem i który jest kluczowy dla jego oceny, jest ekran i jego możliwości. Tu urządzenia z serii Lenovo Yoga oferują jakość 4K w połączeniu z żywymi barwami dzięki technologii Dolby Vision™. Zadbano o oba końce spektrum. Jasne barwy mają być nasycone i jaśniejsze niż dotychczas, z kolei czerń, głęboka i pełna.

Jednym z walorów, przez które użytkownicy sięgają po tablety, jest ich szybkość reakcji. Nie musimy czekać na rozruch systemu. Klikamy i używamy. To kluczowa cecha, którą muszą zachować sprzęty hybrydowe. Seria Lenovo Yoga oferuje wydajne podzespoły z procesorami Intel® Core™ i7 i i8 na czele. Dzięki nim nigdy nie będziesz skazany na czekanie, aż sprzęt nadąży za Twoimi potrzebami.

Jeśli rozważacie zakup urządzenia z segmentu 2 w 1, warto zwrócić uwagę na Lenovo Yoga, gdyż łączy ona zalety obu urządzeń, starając się zapewnić nie tylko nowoczesny stylowy design, ale również najlepsze doświadczenia przy użytkowaniu.

Jeśli chcesz poznać lepiej jeden z flagowych produktów tej serii, przygotowaliśmy dokładny przegląd funkcji modelu Lenovo Yoga c930, który pozwoli Ci się zorientować w jego możliwościach. Zapraszamy.

Udostępnij