Impreza firmowa to doskonała okazja na integrację pracowników. W ten sposób możesz lepiej ich poznać i poprawić relacje w zespole. Pozwala również nawiązać współpracę z nowymi partnerami biznesowymi i wypromować firmę. Zobacz, gdzie warto ją zorganizować.

Ojcowski Park Narodowy

Obejmuje malowniczy obszar Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej otaczający dolinę Prądnika. Na szczególną uwagę zasługują jaskinie, wierzchowina jurajska i skały. Dwie jaskinie- Łokietka i Ciemna są dostępne dla turystów. Ojcowski Park Narodowy ma gęstą sieć szlaków turystycznych. Dzięki temu nie przegapisz żadnych atrakcji. Przez park przebiegają dwie doliny krasowe- Prądnika i Sąspowska. Górują nad nim skaliste wzgórza i wierzchowina. Doliny mają strome, często pionowe zbocza ze strumieniami na dole. Turystów przyciąga też Brama Krakowska i Igła Deotyma. 

Zakrzówek – widok z brzegu

Zakrzówek

Zatoka powstała po zalaniu starego kamieniołomu wapienia w 1990 roku. Tworzą je dwie połączone ze sobą niecki. Dziś jest to popularne miejsce rekreacyjne. Z wyjątkiem wyznaczonego obszaru, pływanie w zatoce jest zabronione, ponieważ w przeszłości utonęło tu wiele osób. Pływać możesz tylko pod czujnym okiem ratownika. W Zakrzówku działa centrum nurkowe. Na głębokości 7-30 m można zobaczyć wraki samochodów i łódź.

Szpitalna 1

Chociaż krakowskie Stare Miasto jest pełne klubów tanecznych, należy wspomnieć o jednym z nich: Szpitalna 1. Znajduje się bardzo blisko Rynku Głównego. Można tutaj potańczyć przy house i drum’n’bass. Gra tu wielu znanych DJ-ów, którzy gwarantują muzykę na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o inne zalety, klub serwuje nie tylko wódkę, ale także dobre piwo i drinki. W środku jest mnóstwo miejsca nie tylko do siedzenia, ale też do tańca. 

Browar Lubicz

Ten zabytkowy browar przy ul. Lubicz 17 J na starym Mieście, powstał w 1840 roku. Odrodził się niczym feniks z popiołów jako postindustrialne piwo rzemieślnicze warzące się w pubach. Zwykle dostępnych jest jednocześnie 12 gatunków piwa, w tym jasne i pszeniczne. Organizuje wycieczki i degustacje. Serwuje bogate menu (kuchnia regionalna) i przekąski do piwa. Jest to również doskonałe miejsce do oglądania meczów piłki nożnej w telewizji. 

Ogród Botaniczny

Ten najstarszy w Polsce Ogród Botaniczny zajmuje prawie 10 hektarów. Pochodzi z 1783 roku. Zapewnia relaksującą, wspaniałą ucieczkę od zgiełku miasta. Szerokie, wypełnione roślinnością ścieżki wiją się między fontannami, ogrodami zielnymi i różanymi, stawami wypełnionymi liliami i 250-letnim dębem- ostatnią pozostałością pierwotnych lasów, które niegdyś obejmowały region. W szklarni można zobaczyć egzotyczną florę. W cieplejszych miesiącach w Ogrodzie Botanicznym organizowane są koncerty muzyki klasycznej.

Exit Room

Zastanawiasz się, co robić w Krakowie? Pomyśl jeszcze o Exit Room. Gra escape to doskonały pomysł na firmową imprezę integracyjną. W ten sposób możesz nie tylko docenić stałą kadrę, ale też zmotywować nowych pracowników. 

Udostępnij