Dobra reklama to podstawa rozwoju każdego biznesu. Jednym z nowych sposobów na zwrócenie uwagi odbiorców, są rollupy. Dowiedzmy się, kiedy warto w nie zainwestować. Jakie rollupy sprawdzą się najlepiej i gdzie właściwie je znaleźć? 

Jest wiele sposobów umożliwiających reklamę. Nie każdy z nich jednak zapewnia taką samą skuteczność. Warto zauważyć, że zarówno tworzenie, jak i wdrażanie strategii i działań marketingowych, wiąże się z niemałymi wydatkami. Jest to oczywiście inwestycja w lepszą przyszłość naszego biznesu, jednak pamiętajmy, by wybierać jedynie sprawdzone metody. Dzięki temu zapewnimy sobie gwarancje ich skuteczności. A to przecież o to właśnie nam w końcu chodzi! Jednym z nośników reklamowych, które coraz chętniej wykorzystują specjaliści od marketingu, są tak zwane rollupy. Zastosowanie ich zapewnia wiele korzyści, a w przeciwieństwie do ulotek i innej makulatury, nie wylądują w koszu na śmieci, lecz przyciągną wzrok potencjalnych odbiorców. 

Rollupy reklamowe — kiedy się przydadzą? 

Roll up to nic innego jak swego rodzaju stojak reklamowy. Widnieć mogą na nim dowolne treści oraz grafiki. Jest on niezwykle praktyczny pod wieloma względami. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na bardzo funkcjonalną budowę, jaką posiadają rollupy reklamowe. Oczywiście w sklepach dostępne są różne fasony oraz modele, jednak mechanizm w każdym z nich jest bardzo podobny. Taki roll up składa się bowiem między innymi ze stabilnej podstawy, stelaża i mechanizmu umożliwiającemu napięcie całego rollupu. Kaseta, będąca podstawą. Wyposażona jest w system rolujący, dzięki czemu łatwo i szybko można złożyć i rozłożyć plakat. W tym miejscu warto więc podkreślić, że roll up możemy bez trudu przenosić i przewozić. 

Rollupy to nośnik reklamowy stosowany w celu promocji firmy w wielu różnych okolicznościach. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim na wszelkich targach, konferencjach i wystawach, gdzie chcemy zaprezentować odpowiednio naszą firmę. Rollupy, dzięki swemu dużemu rozmiarowi, będą w takich sytuacjach widoczne nawet dla osób zasiadających w ostatnich rzędach. Tym samym możemy mieć pewność, że cały znajdujący się na nich przekaz trafi do każdego odbiorcy. 

Rollupy — jakie wybrać? 

Rollupy dostępne na rynku różnią się między sobą różnymi parametrami, a także materiałem oraz jakością wykonania. Możemy kupić zarówno tanie rollupy ekonomiczne, jak i rollup premium. Jaki sprawdzi się więc dla nas najlepiej? Wszystko zależy przede wszystkim od czynników indywidualnych oraz naszych potrzeb. Jeśli szykujemy na przykład jednorazową kampanię lub mamy w planach jedynie kilka wystąpień związanych z promocją firmy, to doskonałym i bardzo opłacalnym wyborem będzie roll up ekonomiczny. Takie modele wykonane są z bardzo solidnych, ale także niedrogich materiałów. Dzięki temu ich cena jest tak atrakcyjna. Natomiast rollupy premium są stojakami, których kupno możemy spokojnie potraktować jak inwestycje na kilka lat. Prezentują się elegancko i są niezwykle wytrzymałe. 

Gdzie kupić dobrej jakości rollupy? 

Obecnie rollupy reklamowe są bardzo chętnie stosowane przez wiele firm. W związku z popularnością sprzedaż stojaków oferuje naprawdę wiele firm. Pamiętajmy jednak, że w przypadku rollupów powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonana zarówno stelaża, jak i samego plakatu. Nie możemy zapomnieć także o parametrach takich jak wymiary. 

Największy wybór wśród stojaków typu rollup znajdziemy oczywiście w internecie. Jeśli chcemy więc wybrać odpowiedni, warto sprawdzić oferty sklepów online. Wiele z nich oferuje także wykonanie wydruków, dzięki czemu załatwimy dwie sprawy równocześnie. 

Udostępnij