Planowanie zadań oraz późniejszy nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem to czasochłonne, wymagające zajęcie. Można je sobie ułatwić korzystając z aplikacji FaciliTime, która posiada wiele przydatnych funkcji, dostosowanych konkretnie do specyfiki określonych branż.

Jak aplikacja pomaga w zarządzaniu pracownikami?

FaciliTime to kompleksowe narzędzie do planowania i nadzorowania pracy. Aplikacja jest czymś więcej niż zwykłym kalendarzem, który wypełnia się notatkami. Program jest wyposażony w elektronicznego asystenta planowania, co ułatwia tworzenie harmonogramów oraz rozdzielanie poszczególnych zadań pomiędzy pracowników. W przypadku zleceń terenowych, aplikacja uwzględnia jeszcze lokalizację pracownika bądź pojazdu, a informacje są przekazywane w czasie rzeczywistym.

FaciliTime można samodzielnie budować własne szablony. Aplikacja bez problemu przechwytuje takie dane jak podpisy, zdjęcia, kody kreskowe, a ponieważ jest odpowiednio zabezpieczona, do firmowej dokumentacji dostęp mają wyłącznie osoby upoważnione. Obszerna biblioteka plików obejmuje między innymi faktury, certyfikaty, karty pracy, raporty, prócz tego pracodawca może na bieżąco śledzić postępy, czy przydzielone zadania zostały zakończone oraz z jakim skutkiem. Dodatkowo aplikacja daje możliwość tworzenia notatek i udostępnia wygodny czat dla pracowników w biurze oraz w terenie.

Zdalne zarządzanie firmą

Plusem mobilnej aplikacji jest to, że działa ona nie tylko na stacjonarnym komputerze firmowym, ale też na innych urządzeniach. To sprawia, że firmą można bezproblemowo zarządzać z dowolnego miejsca i niezależnie od lokalizacji, program zachowuje pełną funkcjonalność, a nawet może pracować w trybie offline. W dowolnym momencie pracodawca może sprawdzić, gdzie znajdują się pracownicy, zmienić trasę, zaktualizować zadania, przydzielić nieplanowane zlecenie, prócz tego aplikacja zapewnia dostęp do CRM oraz szerokiej bazy kontaktów.

Aplikacja dla konkretnej branży

Program do zarządzania firmą ma pomóc w rozwoju, tak aby ciągle zdobywać nowe zlecenia i cieszyć się uznaniem ze strony klientów. Twórcy FaciliTime dobrze wiedzą, że każda branża ma swoje wyzwania, a obsługa zleceń różni się w zależności od tego, czym konkretnie zajmuje się firma. Aplikacja uwzględnia te detale i ma specjalną wersję na przykład dla branży hydraulicznej albo usług elektrycznych. Program nadzoruje dokładnie każdy etap realizacji zlecenia i optymalizuje wydatki, a na podstawie zebranych danych zawsze można przydzielić zadanie tej najbardziej wykwalifikowanej osobie.

Udostępnij