Nauka języków obcych jest często wyzwaniem. Kursy koncentrują się na słuchaniu, mówieniu, pisaniu i gramatyce. Jednak to nie wszystko. Pomagają zdobyć uczestnikom pewność siebie, potrzebną do pracy na dynamicznym, międzynarodowym rynku. Warto zapisać pracowników na taki kurs. Nie tylko zdobędą cenne umiejętności językowe, ale również zrozumieją zawiłości w skomplikowanych środowiskach biznesowych.

Wyślij pracowników na kurs językowy

Taka inwestycja na pewno Ci się zwróci. Znajomość języków obcych przydaje się w różnych sytuacjach. Kompetentni pracownicy budują dobry wizerunek firmy. Co więcej, zajęcia językowe zacieśniają między nimi więzi. Mają pozytywny wpływ na współpracę i integrację personelu. Zwiększają też jego zaangażowanie i motywację. 

Wysyłając pracowników na kurs językowych, pokazujesz, że dbasz o ich rozwój i potrzeby. Dzięki temu wzmacniasz u nich zaufanie i lojalność wobec firmy. 

Pozytywny wizerunek marki jest niezwykle ważny. Dzięki temu łatwiej przyciągniesz specjalistów i partnerów biznesowych. W ten sposób poprawisz pozycję na rynku i zdobędziesz przewagę nad konkurencją.

Inwestuj w rozwój pracowników

Szkolenie stanowi doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy wszystkich pracowników. Wzmacnia ich umiejętności. Poprawia również ich wydajność. Kiedy inwestujesz w rozwój pracowników, pokazujesz im, że rzeczywiście ich doceniasz.

pobrane-angielski-dla-firm-1.png

Utrzymanie wykwalifikowanej kadry jest ogromnym wyzwaniem (i kosztem) dla pracodawców. Podobnie jak proces rekrutacji. Dlatego warto zainwestować w solidny program rozwoju. Dzięki temu zmniejszysz rotację pracowników. Zdobędziesz też przewagę nad konkurencją. 

Dlaczego warto uczyć się Business English?

Nauka angielskiego biznesowego wspomaga rozwój firmy. Uświadamia jej nowe strategie i zasady potrzebne do promocji marki. Odgrywa ważną rolę w działaniach marketingowych. Pozwala poznać najnowsze trendy w biznesie międzynarodowym. Uczy współpracy, koordynacji projektów i pracy zespołowej. 

Koncentruje się na słownictwie i tematach biznesowych. Kształci umiejętności komunikacyjne, które są potrzebne w miejscu pracy. Program obejmuje prezentacje, negocjacje, spotkania biznesowe, small talk, pisanie raportów i dokumentów firmowych.

Jak wybrać szkolenie językowe dla firmy?

Wybierając szkolenia językowe dla firm zwróć przede wszystkim uwagę na ich program. Sprawdź, czy jest dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Powinien odzwierciedlać charakter Twojej działalności i specyfikę branży. 

pobrane-angielski-dla-firm-2.png

Zobacz, czy dany ośrodek językowy zatrudnia zarówno polskich lektorów, jak i native speakerów. Wówczas zajęcia koncentrują się na różnych umiejętnościach praktyczni. Kursanci mimowolnie mówią tylko po angielsku. W ten sposób mogą poprawić swój akcent i wymowę. 

Dla osób poszukujących zajęć w swojej okolicy, warto wybrać z pośród najpopularniejszych miast:

Zapytaj też o metody uczenia stosowane przez lektorów. Czy łączą techniki konwencjonalne i niekonwencjonalne? Czy wykorzystują na zajęciach elementy interaktywne? Takie zajęcia zwiększą motywację i zaangażowanie Twoich pracowników. Zapytaj, czy każda osoba musi rozwiązać test znajomości języka. Wtedy istnieje duża szansa, że w grupie znajdą się kursanci o podobnej wiedzy i umiejętnościach. To  ułatwi im wspólną naukę. Sprawdź też koszty, terminy i miejsce zajęć.

Udostępnij