Andrzejkowe spotkania za pasem – zarówno te prywatne, jak i firmowe. A to oznacza wspólne wróżenie, imprezy i wzajemne odwiedzanie się. To również moment, w którym każda kobieta powinna zastanowić się nad tym, co takiego na siebie włożyć, jeśli wybiera się na uroczyste świętowanie imienin Andrzeja. Również zaproszenie gości do siebie nie zwalnia z obowiązku przygotowania ciekawego outfitu. Na co warto postawić według specjalistów z branży modowej? Oto propozycje!

Mała czarna zawsze się sprawdzi!

Jeśli w grę wchodzi impreza taneczna (a przecież takich w naszym kraju odbywa się dość dużo), warto zainwestować w sukienkę. Ten element kobiecego stroju stanie się bardzo ciekawą bazą, którą należy wzbogacić o ciekawe dodatki.

Wylansowana przez ikonę mody Coco Chanel mała czarna to już sukienka kultowa. Miłośniczki klasycznego wydania elegancji wybierają ją dla siebie niezwykle często – i to z bardzo dobrym skutkiem. Żeby jednak nie było nudno, warto postarać się o nietuzinkowe dodatki.

Ciekawa torebka o kroju kopertowym na pewno stanie się ciekawym elementem dodatkowym. Co do butów, warto postawić na mariaż wygody i elegancji, pozwalając sobie jednak na odrobinę szaleństwa. Może te z brokatowym połyskiem okażą się być najlepszym rozwiązaniem?

Do sukienki przyda się także stylowa biżuteria Blueberry, która w bardzo ciekawy sposób łączy w sobie najwyższą jakość wykonania i przystępne ceny. Jej twórcy śledzą z wielką uwagą najnowsze trendy w świecie biżuteryjnym, przenosząc je na grunt produktów, które tworzą. Wszystko to sprawia, że eleganckie bransoletki,  wisiorki typu celebrytka, pierścionki czy kolczyki wybierane są przez kobiety poszukujące pełnych elegancji rozwiązań w przystępnej cenie.

Coś na domówkę!

Domowe imprezy u członków rodziny czy znajomych także mogą być ciekawą formą spędzenia czasu. Na tę okazję warto wybrać coś nieco mniej eleganckiego, ale nadal stylowego. Być może wygodny i jednocześnie świetnie układający się na kobiecej sylwetce kombinezon okaże się być strzałem w dziesiątkę? Zapowiada się fantastyczne spotkanie!

Udostępnij